top of page

Müügikuulutus Sinu Stiili Järgi: Maja 2D Joonised


Kas oled kunagi mõelnud, kuidas oma müügikuulutuses olev maja sisustus reaalsuseks muuta? Meie oleme ettevõttest Ruut24 ja meie kirg on tuua klientide soovid ja visandid ellu läbi kaunite 2D jooniste. Täna tahame teiega jagada, kuidas me suutsime luua maja 2D joonised ühe kliendi jaoks, kes otsis uusarenduste müügikuulutuste hulgast täpselt omale sobiva sisustuselementide stiili.


Ruut24-ga võttis ühendust maja müüja, kes soovis saada müügikuulutuse jaoks maja 2d jooniseid, ehk korruseplaane. Mida suurem on maja, ehk mida rohkem on tube, seda olulisem on müügikuulutuses 2d joonised. Pannes ennast ostja olukorda, on ilma 2d joonisteta äärmiselt raske aru saada, millise maja ja tubadega suurustega on tegu. Eesmärk ühest küljest anda maja ostjale ülevaade ruumide paiknemisest ja suurustest ning teisest küljest ka luua moodsamat visiooni. Sisustuselementide stiil on täielikult kliendi valitud erinevate uusarenduste müügikuulutuste põhjal.


Kliendi edastatud visand maja 2d jooniste joonestamiseks


Maja 2d joonised visandi põhjal
Maja 2d joonised visandi põhjal

Maja 2d joonised visandi põhjal
Maja 2d joonised visandi põhjal


Kuidas me seda tegime?


Meie kogemusega korruseplaanide joonestajana teame, kui oluline on klientide unikaalset visiooni mõista ja sellele vastu tulla. Klient valis endale uusarenduste müügikuulutuste põhjal täpselt sellise 2d joonise ja sisustuselementide stiili, mis kõnetas teda kõige rohkem. Meie eesmärk oli tuua see visioon 2D kujutisena ellu, et potentsiaalne maja ostja saaks juba eos ette kujutada, milline tema tulevane kodu välja näeb.


Milline on meie lähenemine?

Meie lähenemine on lihtne: pühendame aega ja tähelepanu klientide soovide mõistmisele ning ühendame selle tehnilise oskusteabega 2D jooniste loomisel. Klientide soovide kuulamine ja nende unikaalse stiili tabamine on meie jaoks esmatähtis. Kujundame iga detaili hoolikalt vastavalt klientide soovidele, et tulemus oleks täpselt nii, nagu nad seda ette kujutasid.


Miks see loeb?

Miks peaksid sina valima just meid, et luua sulle maja 2D joonised? Eelkõige sellepärast, et me usume, et maja joonised peaksid peegeldama kliendi isikupära ja stiili, ning näitama müügikuulutuses maja potentsiaali, isegi kui see müügi hetkel sellise sisustusega ei ole. Meie eesmärk on sulle pakkuda mitte lihtsalt 2d joonist, vaid elamust. Sinu maja joonised peaks olema sinu loodud stiilis ja sinu nägemuses ning meie ülesanne on see visuaalselt ellu viia.


Kui otsid võimalust tuua oma visioon ellu läbi kaunite 2D jooniste, siis oleme siin, et aidata. Võtke meiega ühendust ja räägime lähemalt, kuidas saame aidata luua sulle unistuste maja 2D joonised.


Maja 2d joonised, tulemus müügikuulutuse jaoks

Maja 2d joonised korruse plaan
Maja 2d joonised korruse plaan

Maja 2d joonised korruse plaan
Maja 2d joonised korruse plaan

Ära jäta kasutamata võimalust luua enda jaoks unikaalsed ja isikupärased maja või korteri 2d joonised! 

Korteri ja maja 2d jooniste ekspert


Teeme paberil või käsitsi tehtud 2d joonised digitaalseks AutoCAD jooniseks, mida saab efektiivselt kasutada müügikuulutuses või renoveerimistööde planeerimisel.


Korruseplaan joonestamine
2d jooniste ekspert

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page