top of page

RUUT24 SPETSIALISTID JOONESTAVAD VISANDI PÕHJAL DIGITAALSE JOONISE

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Tellides korruseplaani joonise, siis millises failiformaadis ma selle saan?


Saadame valminud töö Sinu meilile JPG pildiformaadis. Juhul kui on vaja planeeringut mingis teises formaadis (näiteks PDF), siis sellest saab meil teavitada lisainformatsiooni lahtris. Juurde on võimalik tellida ka AutoCAD tööfail DWG formaadis.

Mis siis saab, kui ma ei ole tulemusega rahul ja minu ootused olid teised?


Parima tulemuse saamiseks on oluline teha loetav ja koos kõigi mõõtmega visand, et saaksime teha korrektse planeeringu kohe esimesel korral. Mida rohkem mõõtmeid ja detaile planeeringul, seda parem. Sellegipoolest teeme alati muudatusi seni, kuni oled tulemusega täielikult rahul. Kui isegi peale muudatuste tegemist ei vasta planeering Sinu ootustele, siis me ei küsi töö eest mitte mingit tasu – seega tellimine on Sinu jaoks täielikult riskivaba!

Mis on joonise hind?


Hinnastamise kalkulaator asub www.ruut24.com pealehel kõige all – sisestades kinnisvara pindala (m2), kuvab kalkulaator antud planeeringu suuruse põhjal hinna. Ennem tellimuse tegemist võib pakkumist ka üle küsida meili teel info@ruut24.com 

Kuidas tellimust teha?


Tellimusi saab teha pealehel kõige alla kerides ja täites Tellimuse vorm. Tellimusi võib teha ka käsitsi meili teel, kirjutades meile info@ruut24.com vabas vormis millist planeeringut soovite.

Millist informatsiooni oodatakse lisainformatsiooni lahtrisse?


Lisainformatsiooni lahtrisse on oodatud igasugune informatsioon mis võib olla kasuks, et teha Sulle täpselt sellist planeeringut nagu vajate. Näiteks: kuulutuse link koos piltidega, täpsustused millist mööblit soovite planeeringul esile tuua, erisoovid teksti osas (paigutus, tubade nimetused, tekstide asukohad, kinnisvara aadress), ilmakaar (märgitud põhjasuund). Lisainformatsiooni lahter võib ka jääda tühjaks – sellisel juhul teeme planeeringu enda soovituste põhjal ning hiljem saame teha muudatused.

Kui kaua joonist joonestatakse?


Korruseplaani joonise saab kätte maksimaalselt 3 tööpäeva jooksul. Üldjuhul on see aeg siiski kiiremini.

Ma ei ole varem ühtegi plaani või skitsi paberile teinud, kuidas seda teha?


Oleme koostanud selleks otstarbeks Sulle soovitusliku õpetuse, kuidas on planeeringu visandit kõige lihtsam ja loogilisem teha. Selle juhendi leiab pealehelt Mõõtmise juhend alagrupist. Skitsi ei pea tegema täpselt juhendi järgi, selle võib teha ka endale sobival kujul, märkides juurde selgitused ning mõõtmed. Kiireimaks mõõtmiseks soovitame kasutada laserkaugusmõõtjat mõõdulindi asemel.

Kas Ruut24 teostab ka ise kinnisvara mõõtmisi kohapeal?


Üldjuhul mitte, kuid Harjumaa piires oleme seda mõnikord siiski lisateenusena kliendi soovil teinud. Selle jaoks võib saata hinnapäringu info@ruut24.com 

Kellele on maja või korteri plaan mõeldud, miks mul seda vaja on?


Planeeringu lisamine müügi või üürikuulutustesse annab eelise nende eest, kellel seda ei ole – sellega saab huviline ühe visuaalse vaate abil täpselt aru millise kinnisvaraga on tegemist. Samuti on õigetes mõõtmetes planeeringust abi kinnisvara sisekujunduse teostamisel. 

Kas mul on võimalik joonist muuta või täiendada kunagi hiljem, näiteks 1 kuu pärast?


Jätame alati kinnisvara planeeringu töö failid endale alles just selleks otstarbeks, kui on vaja tulevikus teha muudatusi. Selliste muudatuste teostamiseks küsige personaalset pakkumist meili teel info@ruut24.com 
 

Image by Diana Polekhina

Võta meiega ühendust 

Kui Sa ei leidnud oma küsimusele vastust, siis kirjuta meile info@ruut24.com või täida all olev vorm ning vastame Sinule esimesel võimalusel.

Saime kirja kätte, vastame Sulle esimesel võimalusel!

bottom of page