top of page

HOOLIME TEIE PRIVAATSUSEST

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Antud privaatsuspoliitika järgib andmekaitse üldregulatsiooni (GDPR – General Data Protection Regulation) ja käsitleb isikuandmete töötlemist juhul, kui külastaja/lugeja kasutab veebilehte www.ruut24.com (edaspidi veebisait). 

Veebisaidi nõuetekohaseks toimimiseks salvestame Teie seadmesse väikseid andmefaile – nn küpsiseid (cookies). 
 
Mis on küpsised?
 
Küpsis on väike tekstifail, mille veebisait salvestab Teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui te saiti külastate. See võimaldab veebisaidil jätta meelde Teie toimingud ja eelistused (näiteks keel, kirjasuurus ning muud eelistused kuvamisel) teatud ajavahemikuks. Nii ei pea te neid iga kord uuesti sisestama, kui saidile tagasi tulete või lehekülgi sirvite.
 
Kasutame kogutud andmeid külastusstatistika analüüsimisel, et täiendada navigeerimis- ja külastuskogemust meie lehel. Kogutud andmeid kasutavad paigaldatud Google Analytics ja Google Tag Manager platvormid külastusstatistika koostamiseks. Näiteks seansi teabe mõõtmiseks ja kogumiseks, sealhulgas lehe reageerimise aeg, teatud lehtede külastuste pikkus, teavet lehe interaktsiooni kohta ja meetodid, mida kasutatakse lehe sirvimiseks.

Kui edastate kontaktvormi kaudu meile oma isikuandmeid, kasutame neid ainult alltoodud põhjustel:
•    Teile teenuste osutamiseks ja haldamiseks
•    Teile kliendiabi pakkumiseks
•    Teiega ühenduse võtmiseks

Isikuandmete töötlemise alla kuuluvad järgmised võtted: kogumine, säilitamine, muutmine, taastamine, kasutamine, avaldamine, edastamine, aga ka kustutamine või hävitamine. Isikuandmeid töödeldakse ainult andmete edastaja nõusolekul, va. olukord, kui konkreetsete andmete töötlemise õigus või kohustus on tagatud seadusandlusega.

Teeme oma parima, et järgida kõiki kehtivaid seadusi ja määrusi, kellegi isikuõigusi puutumata.


Meie kodulehekülg on majutatud Wix.com platvormil, mis võimaldab meil oma tooteid ja teenuseid Teile müüa. Teie andmeid võidakse salvestada Wix.comi andmesalvestusruumi, andmebaaside ja Wix.com-i üldiste rakenduste kaudu, mida hoitakse turvalistes serverites tulemüüri taga.

Loe WIXi privaatsuspoliitikat (inglise keeles). Poliitika kirjeldab, kuidas WIX platvorm kogub ja kasutab isikuandmeid.
 
Õigus küpsiste paigaldamisest keelduda

Kasutaja võib küpsised blokeerida ja kustutada ning muuta aega, mille vältel küpsiseid nende veebilehitsejate kaudu hoiustatakse (tavaliselt vahelehtede „Tööriistad“, „Valikud“/“Privaatsus“ või „Konfidentsiaalsus“ kaudu). See mõjutab aga nende sirvimiskogemust. Ehkki küpsiste süstemaatiline väljalülitamine veebilehitsejas takistab kasutajal teatud teenuseid või funktsioone kasutada, ei kujuta see kasutaja jaoks mingit kaotust ning tal ei ole sellest tulenevalt õigust mingisugust hüvitist saada.
 
Küpsiste kustutamine

Internetilehitsejad ja veebilehtede kasutajad võivad olemasolevad küpsised oma arvutist ära kustutada, seadistades oma veebilehitseja vastavalt ümber (tavaliselt vahelehtede „Tööriistad“, „Valikud“/“Privaatsus“ või „Konfidentsiaalsus“ kaudu). See mõjutab nende sirvimiskogemust veebilehel ega lase neil nautida küpsistest tulenevaid eeliseid.

Jätame endale õiguse seda privaatsuspoliitikat igal ajal muuta, seega palun vaadake seda sageli üle. Muudatused ja täpsustused jõustuvad kohe pärast nende veebisaidile postitamist.

Ruut24.com kaudu võite tellida uudiskirju, saada teavet Ruut24.com ja/või teiste müüjate uudiste, kampaaniate, sooduskoodide ja looside kohta, samuti saada pakkumisi, mis on spetsiaalselt Teie jaoks kohandatud vastavalt Teie ostu- ja sirvimisajaloole. Õiguslik alus on Teie nõusolek, mille annate tellides Ruut24.com uudiskirja, et saada üldiselt ja/või spetsiaalselt kohandatud teateid ja pakkumisi.

Teie andmeid töötleme seni, kuni Teie nõusolek kehtib. Võite igal ajal oma nõusoleku infolehtede, üld- ja/või kohandatud sõnumite ja pakkumiste saamiseks tühistada, klõpsates e-kirjas tellimusest loobumise linki. Kui soovite infot mis tahes Teie kohta käiva isiklikku teabe kasutamise kohta või soovite oma uudiskirja tellimusest loobuda, palume Teil meiega ühendust võtta aadressil info@ruut24.com
 

bottom of page