top of page

Projekti digitaliseerimine

Updated: Mar 8


Kliendil oli olemas paberil maja projekt, kuid tal puudus sellest digitaalne versioon. Samuti oli projektis tehtud muudatusi: muudetud oli seinte asukohti ning lisati majja õhk-vesi soojuspump. Seega oli eesmärgiks kogu projekt digitaliseerida ning viia sisse ka tehtud muudatused.


Ruut24-le edastati paberil projekt, mis oli vaja teha AutoCAD jooniseks


Algse infona saadeti Ruut24-le pilt paberil olevast projektist ning seejärel klient märkis sinna, millised seinad olid eemaldatud. Samuti märgiti projektile õhk-vesi soojuspumba asukoht. Kuna kogu info ja mõõtmed olid olemas paberil olevas projektis, ei tekkinud meil lisaküsimusi ning saime väga edukalt kogu projekti digitaliseerida.


Projekti digitaliseerimine - Ruut24 vajab vaid olemas olevat joonist ning soovi korral lisainformatsiooni.Projekti digitaliseerimine
Projekti digitaliseerimine

Projekti digitaliseerimine, tulemuseks uus joonis

Põhiline eesmärk oli saada maja projekt ajakohaseks, sest seal oli tehtud muudatusi. Samuti oli vaja välja projektis välja tuua õhk-vesi soojuspump, mis oli vaja joonestada teise värviga. Edastasime kliendile digitaliseeritud projekti nii AutoCAD dwg joonisena, kui ka PDF projektina. Klient jäi tulemusega väga rahule!
Projekti digitaliseerimine
Projekti digitaliseerimine
 

Projekti digitaliseerimine


Ruut24 tegeleb jooniste ja projektide digitaliseerimisega - joonestame projektid vastavalt kliendi olemas olevale joonisele ja kirjeldustele. Tutvu teenustega meie kodulehel:


Projekti digitaliseerimine
Projekti digitaliseerimine
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page