top of page

Ärihoone jooniste digitaliseerimine, kortermaja korruseplaan

Updated: Jul 4, 2023


Kliendil on ärihoone ning ka ajakohane DWG joonis, kuid nüüd oleks vaja esialgse visualiseerimise ja hinnapakkumise jaoks uut joonist, et juhul kui ärihoone ümber ehitada korteriteks, siis milline oleks optimaalne mikrokorterite paigutus ja sisustus.Sisendiks kliendi kirjeldus ning lihtne kortermaja korruseplaani visand tubade paigutusega


Sisendiks joonise mõttes oli vähe informatsiooni, kuid klient andis väga selged soovid teksina: kui suured võiksid olla korterid, milline võiks olla köögi suurus, WC ja muud sellised eripärad. Ruut24 spetsialistid mõtlevad selliste päringute puhul ise palju kaasa ja aitavad kliendil võimalikult väikese vaevaga saada soovipärane korruseplaan. Samuti aitas palju kaasa olemasolev AutoCAD DWG joonis, mille najale sai vajalikud täiendused sisse viia.

Tulemuseks kortermaja korruseplaani joonis mikrokorteritega

Ruut24 spetsialistid tegid vastavalt soovidele kliendile meelepärase joonise, mille abil saab teha vajalikke hinnapäringuid. Ehitusettevõtted saavad kasutada seda joonist materjalide arvutusteks, et teha hinnapakkumine ümberehitustöödeks.


 

Kinnisvara planeeringute ekspert: jooniste digitaliseerimine


Ruut24 on kinnisvara planeeringute ekspert - joonestame korruseplaanid vastavalt kliendi visandile. Meie põhilisteks klientideks on eraisikutest või maakleritest üürikinnisvara omanikud või müüjad. Aitame neil enda tööd efektiivsemalt teostada.


Jooniste digitaliseerimine
Jooniste digitaliseerimine

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page