top of page

PDF korruseplaan muudetud detailseks AutoCAD jooniseks


PDF korruseplaan muudetud detailseks AutoCAD jooniseks

Ruut24 OÜ on spetsialiseerunud kinnisvara plaanide digitaliseerimisele, luues täpseid ja detailseid korruseplaane visandite, vanade jooniste või PDF-failide põhjal. Hiljuti saime ülesandeks konverteerida PDF-korruseplaan detailseks AutoCAD-jooniseks ning soovime seda protsessi teiega jagada.PDF korruseplaan, tulemuseks uus AutoCAD joonis
PDF korruseplaan, tulemuseks uus AutoCAD joonis


Väljakutse digitaliseerimisel - seinte mõõtmed puudusid

Meie lähtematerjaliks oli lihtne PDF-fail, mis sisaldas ainult ruumide pindalasid (vasakpoolne pilt). PDF-failis puudusid konkreetsed seinte pikkused ja muud olulised mõõtmed, mis muutis täpse korruseplaani loomise keerulisemaks. Hoolimata neist piirangutest oli meie eesmärk luua täpne ja detailne korruseplaan, mis vastaks kõigile kliendi vajadustele.


Meie lähenemine

 1. Esialgne analüüs: Vaadates läbi PDF-faili, et mõista ruumide paigutust ja pindalasid.

 2. AutoCAD-joonestamine: Jätkasime tööd AutoCAD-is, joonestades iga korruseplaani elemendi hoolikalt käsitsi. See hõlmas:

 • Seinad ja vaheseinad: Joonestasime seinad täpsete paksuste ja mõõtmetega.

 • Ruumide paigutus: Asetasime ruumid vastavalt määratud pindaladele, tagades üldise paigutuse funktsionaalsuse ja koherentsuse.

 • Uksed ja aknad: Lisandusime uksed, aknad ja muud arhitektuursed elemendid.

 • Mööbel ja sisustus: Sisaldasime põhivara ja -siseelemendid, et anda ruumile mõõtkava ja kasutatavuse tunnetus.

 1. Valideerimine: Kui esialgne kavand valmis, valideerisime plaani originaalse PDF-iga, et tagada täpsus.

 2. Kliendi ülevaade: Jagasime kavandit kliendiga tagasiside saamiseks. Antud näite puhul oli kõik kohe esimese korraga väga täpselt tehtud ning muudatusi ei vajanud..


Tulemus - uus AutoCAD joonis koos mõõtmetega

Lõpptulemuseks (parempoolne pilt) on detailne AutoCAD korruseplaan, mis täpselt esindab algses PDF-failis määratud paigutust. Uus plaan sisaldab täpseid mõõtmeid, detailseid ruumipaigutusi ja kõiki vajalikke arhitektuurilisi omadusi. See muutmine näitab meie võimet töötada minimaalse esialgse infoga ja siiski tarnida kvaliteetseid, detailseid plaane.


 

Miks valida Ruut24 OÜ?

 • Digitaliseerimise ekspertiis: Meie meeskond on osav erinevat tüüpi jooniste digitaliseerimises, sealhulgas korruseplaanid, elektriskeemid, vaated ja lõiked.

 • Detailidele orienteeritus: Tagame, et iga plaani aspekt on täpselt esindatud.

 • Kliendikeskne lähenemine: Teeme tihedat koostööd klientidega, et nende nõuded oleksid täielikult täidetud.


Kui teil on korruseplaane, visandeid või vanu jooniseid, mis vajavad digitaliseerimist, on Ruut24 OÜ siin, et aidata. Võtke meiega ühendust juba täna, et muuta oma kinnisvara plaanid täpseteks ja detailseteks digitaalseks joonisteks.PDF korruseplaan
PDF korruseplaan
コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page