top of page

Korruse plaan - Kuidas tellida meilt korruse plaanide jooniseid? - Lihtne ja riskivaba protsess!


Tere kõigile kinnisvaraomanikele ja maakleritele!


Kui teil on vaja professionaalseid korruse plaanide jooniseid enda kinnisvara jaoks, olete jõudnud õigesse kohta. Tänu meie pikaajalisele kogemusele ja pühendumusele pakume teile parimat teenust, mis on mõeldud vastavalt teie vajadustele ja erisoovidele.
1. Tutvuge meie tehtud korruse plaanidega:


Esimene samm tellimuse tegemisel on meie kodulehe külastamine ja blogis ringi vaatamine. Sealt leiate näiteid meie varasematest korruse plaanidest, mis annavad teile aimu meie professionaalsusest ja kvaliteedist. Tasub tähele panna, et iga kliendi soov on erinev – mõned soovivad korruse plaane koos mööbliga ja teised jällegi ilma mööblita. Samuti on kasutatud mööbli stiil erinev, mis tähendab et klient saab soovi korral täpsustada, et millises stiilis sisustust ta soovib.


2. Esmane hinnapakkumine korruse plaanile:

Kodulehel Ruut24.com asuva hinnakalkulaatori abil saate esmase indikatsiooni jooniste maksumusele. Samuti saate võrrelda mis on hind kui tellite ka AutoCAD tööfaili


3. Täitke tellimuse vorm:


Järgmise sammuna täitke tellimuse vorm ruut24.com pealehel või saatke meile tellimus emaili teel info@ruut24.com. Lisage kindlasti kaasa ka enda käsitsi tehtud visand või olemas olev joonis ning kirjeldus ja erisoovid. Kui vajate abi enda kinnisvara mõõtmise juhendi tegemisega, oleme loonud selleks otstarbeks lihtsa õpetuse, mille leiab samuti meie pealehelt. Samuti täpsustage, millises failiformaadis soovite korruse plaani (JPG, PDF või AutoCAD dwg).


4. Tellimuse kinnitamine ja täpne hinnapakkumine korruse plaanile


Pärast tellimuse kätte saamist võtame teiega ühendust ja saadame teile täpsustava hinnapakkumise emaili teel. Enne tööga alustamist anname teile selge ülevaate korruse plaani hinnast.


5. Korruse plaan: Töö algus ja esimene versioon:


Kui hinnapakkumine teile sobib, alustame tööga esimesel võimalusel. Esimene versioon korruse plaanist valmib maksimaalselt 3 tööpäeva jooksul. Selleks ajaks saadame teile korruse plaani RUUT24 vesimärgiga ning madalama kvaliteediga, et saaksite juba varakult aimu tulemusest.Korruse plaan Ruut24 vesimärgiga
Korruse plaan Ruut24 vesimärgiga


6. Korruse plaani kõrgkvaliteetsed failid ja tasumine:


Peale arve tasumist saadame teile saadame teile kõrgkvaliteetsed korruse plaanide joonised ühe tööpäeva jooksul. Meie eesmärk on tagada kiire ja sujuv protsess, et saaksite oma müügikuulutuse või muu projektiga kiirelt edasi liikuda.


7. Muudatused ja täiendused:


Teie rahulolu on meie prioriteet! Kui soovite teha korruse plaanis muudatusi või täiendusi, teeme neid seni, kuni kõik on täpselt nii nagu vaja. Soovime, et oleksite meie teenusega täielikult rahul ning tagame, et korruse plaanid vastavad teie ootustele.


8. Täielikult riskivaba tellimine:


Kui selgub, et meie tehtud korruse plaan siiski ei vasta teie ootustele, ei küsi me töö eest mitte mingit tasu. Soovime pakkuda teile täielikult riskivaba tellimiskogemust, et saaksite olla kindel, et teie investeering on tõeliselt väärtuslik.
Nii, et ärge jätke võimalust kasutamata! Tellige oma korruse plaanid meilt juba täna ja muutke oma kinnisvara müügikuulutus eristuvaks ja professionaalseks.
Teie edu on meie edu!
Ootame teie tellimusi ja küsimusi emaili teel aadressil info@ruut24.com või meie kodulehe kaudu.Parimate soovidega,

Ruut24 meeskond 

Kinnisvara korruse plaanide ekspert


Ruut24 on kinnisvara korruse plaanide ekspert - joonestame korruse plaanid vastavalt kliendi visandile või olemas olevale joonisele. Tutvu teenustega meie kodulehel:


Põhiplaanide ekspert
Korruse plaanide ekspert
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page